Altındağ

Engin Nakliyat (0537 942 57 38)

Atındağ evden eve nakliyat firmalarından Engin Nakliyat ile çalışmak istemez misiniz? Engin Nakliyat telefon numarası ve müşterilerinin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Engin Nakliyat müşteri yorumlarını okuyarak firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Engin Nakliyat Firma Bilgileri

Atındağ evden eve nakliyat hizmeti veren Engin Nakliyat şirket profili aşağıda yer almaktadır. Engin Nakliyat adres ve telefon bilgileriyle firma ile görüşebilir ve size en uygun evden eve nakliyat teklifinizi alabilirsiniz.

Engin Nakliyat adres: İncirli Mah, Şht. Mehmet Altanlar Sk. No:6, 06210 Keçiören/Ankara adresine giderek firmayı ziyaret edebilir ve karşılıklı anlaşma sağlayabilirsiniz.

Engin Nakliyat telefon numarası: (0312) 323 75 28 numaralı telefondan evden eve nakliyat şirketine ulaşabilirsiniz.

Bknz;  Ankara Astur Nakliyat | 0534 652 58 74

Engin Nakliyat web sitesi: Engin Nakliyat firmasının web sitesine şuan ulaşılamıyor. Engin Nakliyat hakkında istek ve önerilerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Engin Nakliyat fiyat listesi: Engin Nakliyat evden eve, şehirler arası ve şehir içi nakliye hizmeti vermektedir. Engin Nakliyat fiyat teklifi almak için firma ile iletişime geçebilir veya yorum olarak sorabilirsiniz.

Engin Nakliyat Müşteri Yorumları

Engin Nakliyat firması hakkında müşterilerin yaptığı yorumlar aşağıda sıralanmaktadır. Sizde Engin Nakliyat firmasından hizmet aldıysanız yorum bırakabilirsiniz. Yorumunuzu okuyan diğer müşteriler firma hakkında bilgi sahibi olacaktır.

Ayhan Şahin: Bunlara ev taşıtım eşaları kırdılar taşırken hiç önemsemiyor lar kakıp kırıyor çiziliyor berbat bir firma sigortalı diyorlar hiç alakası yok bunların allah cezasını versin

Bknz;  Ankara Astur Nakliyat | 0534 652 58 74

Gökhan Doğan: Bu firmayla 2 ev götürmek için anlaştık sozde gelen kamyon sadece bize ait olacaktı lakin sabah gelen kamyonun yarısi yüklü bir şekild e geldi kendisine telefon açtığımizda kem küm deyip çirkeflik yapmaya başladı tabi kamyonu gönderdik. Ayrıca herhangi bir garanti ve sigortası yok bunların siz siz olun bu gibi merdiven altı ne olduğu belli olmayan şirketlerle eşyanızı telef etmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı