Keçiören

Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama | (0312) 356 75 34

Keçiören evden eve nakliyat firmalarından Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama ile çalışmak istemez misiniz? Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama telefon numarası ve müşterilerinin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama firma bilgileri

Keçiören evden eve nakliyat hizmeti veren Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama firma profili aşağıda yer almaktadır. Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama adres ve telefon bilgileriyle firma ile görüşebilir ve size en uygun evden eve nakliyat teklifinizi alabilirsiniz.

Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama Adres: Şenlik, Beyler Sk. 3/D, 06300 Keçiören/Ankara Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama Telefon numarası: (0312) 356 75 34

Bknz;  Ankara Lider Nakliyat | (0312) 361 45 53

Keçiören Nakliyat – Eşya Depolama müşteri yorumları

Yusuf Tuncer: Keciören nakliyat’ta evimi taşıtırdım herşeyimi a dan z ye topldılar tam bir evden eve nakliyat hizmeti aldım çok titiz çalıştı arkadaşlar ilgili işini bilen dürüst insanlar referans aracılığı ile görüşme sağladım iyiki arkadaşımı dinlemişim tereddüt ile yaklaşmıştım lakin kaan beyle iletişime geçtiğim anda konuşması dahi işi yapmadam güven verdi ve dediğinde yaptı gerçekten memnun kaldım bende cevremdeki yakınlarıma ve arkaşlarım tavsiye edeceğim tüm ekibe tşk ederim iyi çalışmalar.

Sinan Ayyıldız: Ankara keçiören evden eve nakliyat en iyi nakliyat firması diyebilirim.gönül rahatlıkla eşyalarınızı taşıyan bilirsiniz keçiören çok nakliyeci aradım çoğu yabancı işçi çalıştırıyor bu konuda çok hassastır sağolsunlar kendi memleketimizin adamları geldi mobilyamı beyaz eşyamı güzelce paketlediler yerlerine montaj yaptılar hatta bazı eşyalarımı önceden kırıktır güzelce tamiratı yaptılar rutuş olacak mobilyami rutusladilar…ellerine sağlık keçiören evden eve nakliyata teşekkür ederim.

Bknz;  Esin Nakliyat | (0312) 323 75 28

Burak İpek: Keçiören evden eve nakliyat firması ile iletişime girdiğim an itibari ilgili alakalı ve özenli insanlar olduğunu anladım ev taşıma konusunda bütün korkularımı yenmeme sebep oldular memnun kaldım arkadaşlar kesinlikle fiyat alın ve bir ön görüşme sağlayınız taşıma konusunda işini bilen insanlarla çalışın çok memnun kaldık tavsiye ederim

İlgili Firmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı