Keçiören

Keçiören Yağız Nakliyat | (0312) 380 79 60

Keçiören evden eve nakliyat firmalarından Yağız Nakliyat ile çalışmak istemez misiniz? Yağız Nakliyat telefon numarası ve müşterilerinin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Yağız Nakliyat firma bilgileri

Keçiören evden eve nakliyat hizmeti veren Yağız Nakliyet firma profili aşağıda yer almaktadır. Yağız Nakliyat adres ve telefon bilgileriyle firma ile görüşebilir ve size en uygun evden eve nakliyat teklifinizi alabilirsiniz.

Yağız Nakliyat Adres: Adnan Menderes, Adnan Kahveci Cd. 37/C, 06300 Keçiören/Ankara

Yağız Nakliyat Telefon numarası: (0312) 380 79 60

Yağız Nakliyat müşteri yorumları

Y26 Aslan: Işıl nakliyat ile aynı firma galiba. Firma nakliyat için büyük araç sözü veriyor fakat küçük araç gönderiyor. Taşıma işi yapan bir kişi fazladan para talep ediyor. Firma sahibi ortada yok taşıma işi yapanlardan biri patron benim diyor masraf var eşyan çok diye ilave para istiyor. Eşyalara hor davranıyor. Nakliye yaptırdığıma Ben pişman oldum.

Bknz;  Ankara Gümüşay Nakliyat 0546 907 29 06

Baran Tekin: ben hayatımda böyle rezil bir firma görmedim işi alana kadar 40 tane vaad veriyorlar ama verdikleri hiçbir vaadi yerine getirmediler ucuz diye tercih ettik 200 fazla verin işi bilene yaptırın.

Mustafa Budak: 2 kez ev taşıttım. İkisinde de çok memnun kaldım. Çok kaliteli, işinde başarılı ve dikkatli bir firma. İşçileri de firma sahipleri de çok ilgili. Çok teşekkür ediyorum. Herkese öneriyorum gönül rahatlığıyla eşyanızı taşıtabilirsiniz.

Gülseren Aytaç: Eşyalarım hiç bir problem olmadan çok güzel taşındı. Bizden sonra kuzenimin evini de taşıdılar o da çok memnun kaldı . Çok başarılısınız teşekkürler herkese öneriyorum

İlgili Firmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı